Luni, 2017-08-21, 11:11 AM
Bine aţi venit Vizitator | Înregistrare | Autentificare

ClixSense în România

Beneficii 2016
Promoția expiră în

Meniu site
Autentificare
Căutare
Să-mi amintesc
Rețele sociale
Sondajul nostru
Evaluează site-ul meu
Total răspunsuri: 4816
Prietenii site-ului
  • Creaţi un website gratuit
  • Forumul Comunității uCoz
  • Manualul uCoz
  • Tutoriale Video
  • Magazinul oficial cu Șabloane
  • Cele mai bune exemple de website-uri
  • Suntem online
    Top 10 Site PTC
    Relmax Top

Despre site! - Forum

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
    Pagina 1 din 11
    Forum » Test category » Test forum » Despre site! (Ce ar trebui adus ca un plus la acest site?)
    Despre site!
    affiliatenetwinData: Vineri, 2013-03-22, 11:23 AM | Mesaj # 1
    Administrator
    Grup: Administratori
    Premii: 0
    Reputaţie: 100
    Stare: Offline
    Astept sugesti si comentarii pentru acest site si cum ar trebui imbunatatit;
    multumesc
    Ataşamente: 0464247.png(2Kb)

Sunt un Freelancer care lucreaz de_Acasa si castig sume cuprinse intre 1200 = 3000 $ / luna

affiliatenetwinData: Joi, 2013-04-04, 7:16 PM | Mesaj # 2
    Administrator
    Grup: Administratori
    Premii: 0
    Reputaţie: 100
    Stare: Offline
    Cum promovez link de referal ? Link_ul tau de referal este : http://www.clixsense.com/?XXXXXXX  aici id membrului inscris
    In primul rand invita-ti prietenii apropiati, rudele, cunostintele sa ti se alature la link_ul tau de referal,
    prin mesaje text ( mail ), verbal fata in fata sau telefonic. Explicale despre avantajele acestei Afaceri la cheie,
    si despre cat de mult pot castiga. Castigurile nu vin peste noapte, sunt mici la inceput, dar prin munca si perseverenta
    pe o perioada de timp vei devenii Propiul tau Sef.
    Invita prietenii de pe Retelele de Socializare pe care ai cont; facebook, twitter, myspace, skype, yahoo,etc.,
    promoveaza-l pe Anunturi Online gratuite, Publicitate Online gratuita, Directoare Web Gratuite, Schimburi de link.
    Alte modalitati de promovare gasesti pe ; Promoveaza cu usurinta WebSite_ul tau  sau  Alte unelte de promovare 
    pentru orice informatii; mail affiliatenetwin@yahoo.com
    cu stima;affiliatenetwin
    Ataşamente: 8292571.jpg(9Kb)

Sunt un Freelancer care lucreaz de_Acasa si castig sume cuprinse intre 1200 = 3000 $ / luna

Mesajul a fost editat de către affiliatenetwin - Sâmbătă, 2013-05-25, 9:52 AM

Forum » Test category » Test forum » Despre site! (Ce ar trebui adus ca un plus la acest site?)
    Pagina 1 din 11
    Căutare: